מבוא
אתר זה הינו אתר מקוון למכירת מוצרי קפה.
הגישה והשימוש באתר זה, במוצרים ובשירותים הזמינים בו, כפופים לתנאי האתר. על ידי רישום אתה מסכים לכל התנאים וההגבלות. הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת.
כמו כן, הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לבטל או לשנות את השירותים ללא הודעה מוקדמת.
הנהלת האתר לא תעשה בפרטי הלקוח כל שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר ומהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש ורכישה אלה.
מדיניות הפרטיות
קובעת את האופן בו אנו משתמשים במידע שלך. ברישום לאתר זה, אתה מסכים למסור את כל הנתונים הנדרשים, ומתחייב לאמתיותם. הנהלת האתר רשאית, להציג או לשלוח ללקוח עדכונים באמצעות הדואר האלקטרוני. בכלל זה עדכוני תוכן, מידע על מוצריה ושירותיה, כמו גם שירותים ומוצרים של אחרים, מבצעים, חידושים באתר, כמשמעות הדברים בסעיף 31 א' לחוק התקשורת.
איסורים
אסור לך להעביר או להפיץ וירוס, סוס טרויאני, תולעת, או לפרסם כל חומר אחר שהוא זדוני, מזיק מבחינה טכנולוגית, תוך הפרת סודיות או בכל דרך שפוגעת ועלולה לגרום למטרד למשתמשים אחרים.
הליך הרכישה
על ידי ביצוע הזמנה אתה רוכש מוצר בכפוף לתנאים הבאים:
אספקת ההזמנות תהיה על סמך זמינות במלאי ולאחר אישור התשלום.
‏הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לסרב לכל בקשה שנעשתה על ידך.
כשהתשלום יתקבל, נודיע לך באמצעות דואר אלקטרוני.
‏בעת ביצוע הזמנה, הנך מתחייב כי כל הפרטים שאתה מספק לנו הם נכונים ומדויקים.
‏המחירים באתר מופיעים ליד כל מוצר ונקובים בשקלים חדשים, בתוספת עלות דמי משלוח ואספקת המוצר לבית הלקוח ו/או לסניף הדואר הקרוב לביתו.
‏כל המחירים המפורסמים כוללים מיסים כחוק.
‏אם בעת ביצוע רכישה/הזמנה יימסרו פרטים שגויים, אין הנהלת האתר אחראית על אי הגעת מוצרים ליעדם ו/או על כל נזק שעשוי להיגרם בשל כך.
‏פרטי ההזמנה כפי שהזין הלקוח בטופס ההזמנה ורישום העסקה במחשבי העסק יהוו ראייה לכוונתו של הלקוח.
‏במקרה בו לא אושרה העסקה מכל סיבה שהיא, יקבל הלקוח הודעה מתאימה על כך ויידרש למסור אמצעי תשלום אחר לצורך השלמת ההזמנה.
‏הנהלת האתר מתחייבת לספק את המוצרים ללקוח תוך 7 ימי עסקים.
‏אין הנהלת האתר אחראית על עיכוב באספקה / שליחת הזמנה שנגרמה בעקבות מגבלות השירות חברת השליחויות.
תמחור וזמינות
בעוד אנו מנסים לוודא שכל הפרטים, התיאורים והמחירים המופיעים באתר זה הם מדויקים, שגיאות עלולות להתרחש. באתר עלולות להיות טעויות סופר, או שגיאות, או אי דיוקים אחרים ואפשר שיופיע לעיתים מידע לא עדכני. לפיכך, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן את השגיאות, ולשנות או לעדכן את המידע בכל עת ללא הודעה מוקדמת.
ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים
האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1980. הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר ללא שימוש ו/או נזק ו/או פגם כאשר הנהלת האתר היא המחליט הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה הלקוח בשום אופן או דרך. יובהר כי ניתן להחזיר את הפריט – שלא נעשה בו שימוש תוך 3 ימים מקבלתו.
ביטול עסקה לפני שליחת המוצר ללקוח יהיה ללא חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוח הכספים ששילם בגין העסקה כולל דמי משלוח. זיכוי כספי יינתן עפ”י האמור בחוק.
במקרה של ביטול עסקה אחרי שליחת המוצר ללקוח ולאחר קבלת המוצר במשרדי החברה, באריזתו המקורית ובשלמותו וללא שימוש בו, יינתן זיכוי כספי לא כולל דמי משלוח חזרה אל משרדי החברה.
הנהלת האתר רשאית להחליט על פי שיקול דעתה הבלעדי ובהתאם למצב המוצר, על אופן ההחזרה, מועד הרכישה, או החלפת המוצר.
סמכות שיפוט
תנאים אלה יפורשו בהתאם לחוק ובכל מקרה של מחלוקת או תביעה הקשורים ברכישת מוצר באתר יהיו כפופים לסמכות השיפוט הבלעדית של בתי המשפט בחיפה.
שירות לקוחות:
מרכז שירות הלקוחות עומד לרשות לקוחות האתר במענה טלפוני שמספרו 052-3669047, בימים א’-ה’ בין השעות 10:00-16:00.
ובכתובת המייל: info@rakcafe.co.il
מענה תוך 2 ימי עסקים מרגע קבלת הפנייה.
הנהלת האתר מברכת את הצטרפותכם לקהל לקוחותינו ומאחלת לכם רכישה מהנה.
כל הזכויות שמורות ל"רק קפה" : ט.ל.ח.
x

#{title}

#{text}

#{price}